Rychlá navigace
kontaktujte nás
sledujte nás na facebooku
  • Facebook - White Circle

+420 773 825 435

info@ceskawhisky.cz

Objednávky pro jednotlivce

objednavky@ceskawhisky.cz

Tel: +420 608 144 664

Objednávky pro firmy

mejzlik@ceskawhisky.cz

Tel: +420 739 586 654

TREBITSCH HOLDING SE

Jungmannova 103/7

674 01 Třebíč

© 2018 TREBITSCH HOLDING SE. Všechna práva vyhrazena. Pijte odpovědně!  Proudly created with Wix.com

tvoříme odvážný příběh české whisky

NÁŠ PŘÍBĚH

Okolo roku 2007 se rodí plán otevřít bar s whisky v historickém centru Třebíče, zapsaném na seznam světového dědictví UNESCO. „Proč bych si měl whisky nechat dovážet? Poctivá česká whisky z Vysočiny by byla unikát.“, napadlo zakladatele, současného master blendera Tomáše Dyntara. Tým se postupně rozrůstá o mistry svých řemesel i ambiciózní managery – společně experimentujeme a učíme se. V roce 2014 je firma oficiálně na světě pod značkou TREBITSCH old town distillery. Vybíráme nejkvalitnější místní suroviny, zavíráme první sudy a zrání může začít. Vše chceme dělat bez ústupků na kvalitě.

 

Jsme první a jediná firma v Čechách, která se úzce specializuje na výrobu whisky. Získáváme ochranné známky, rozšiřuje se naše nabídka a otevírají se před námi velké příležitosti. Abychom mohli zvýšit produkci i skladové kapacity, investujeme do nedalekého barokního lihovaru v Šebkovicích, který fungoval už od roku 1894. Zakládáme stále více sudů...

V roce 2017 se povedlo něco mimořádného. Tříletá  TREBITSCH Czech Single Malt Whisky nám mizí pod rukama. Vždy během pár dní vyprodáme a hned se další objednávky hromadí. S naší českou whisky postupně objíždíme celý svět. Získáváme pochvalné reakce i cenné obchodní příležitosti. To je velká odměna za naše úsilí.

V roce 2018, po rozpoznání globálního potenciálu, jsme původní společnost transformovali do holdingové struktury. Nyní nás najdete na stále více místech – v barech, hotelech, restauracích, specializovaných prodejnách nebo na festivalech. V České republice jsme vstoupili do distribuce ve velkoobchodním řetězci MAKRO. Připravujeme otevření vlastního baru v Třebíči a později v centru Prahy. Kvalitou a chutí chceme patřit mezi nejlepší ve světovém měřítku. To vyžaduje odhodlání a trpělivost. Naše plány jsou ambiciózní, avšak stavěné na pevných základech. Každý v týmu je přesvědčen, že si s budoucími výzvami poradíme.